Červen 2008

Proměna 4

29. června 2008 v 13:00 Rimmel proměny
Před proměnou
před proměnou
pohodový účes na běžné nošení
po proměně

Rady vizážistky ELLIVISAGE - MARIKY TRAVNIČKOVÉ

Denní líčení

Tvář

Slečna má smíšenou pleť, která potřebovala oživit a sjednotit. Použila jsem rozjasňující make-up Recover, který pleť osvěží a prozáří. Vzhledem k novému ladění vlasů jsem zvolila zlatý tón make-upu v odstínu Nude (202). Na zakrytí nežádoucích pupínků jsem použila tektutý korektor Hydrasense v odstínu Medium Nude (003).
Líčení tváře jsem zafixovala a jemně zmatnila pudrem Stay Matte v odsínu Silky Beige (005) a jako zdravíčko použila tvářenku v odstínu Bronze (041).

Oči

U očí jsem pro denní líčení respektovala jejich přirozenou barvu a podpořila ji. Nejprve jsem celé víčko prosvětlila Mono stínem v jemně béžovém odstínu Romance (151) a od vnějšího víčka použila vystínovala zelenou dvojkombinací Duo stínů v odstínu Bavarian Green (381).
Slečna má něžné rysy, a tak by černé barva působila příliš tvrdě. Proto jem finální zvýraznění očí konturovací tužkou a řeasenkou ladila do hnědého odstínu. Jemné ohraničení jsem udělala tužkou Soft Kohl Kajal v odstínu Sable Brown (011) a na řasy použila dvoukoncovou řasenku Volume Extend v odstínu Brown (002).

Rty

Rty už jen stačilo orámovat konturovací tužkou v odstínu Cappuchino (047) a přetřít neslíbatelnou rtěnkou Infinite Colour v barvě Eternal Crystal (240) a po chvilince nanést průhledný konec se třpytkami.

Večerní líčení

Tvář

Nechala jsem stejný základ jako u denního líčení a pouze zvýraznila zejména partii očí, kde jsem přidala tmavě hnědý Mono stín v odstínu Dusk (033) a ještě více zelené barvy s Duo stíny Beverian Green (381). Pro zvýraznění jsem nanesla třpytky a výraznější tmavě hnědou linku na horní i spodní víčko s konturkou Soft Kohl Kajal v odstínu Sable Brown (011). Pro ještě výraznější lesk, který je na fotkách velmi efektní jsem na rty přidala lesk Vinyl Stars v odstínu příznačně nazvaném Movie Star (179).
Před proměnou
pohodový účes na běžné nošení

Rady Kadeřnice ELLIVISAGE - ADÉLY ČERNÉ

Slečna přišla s hladkým rovným účesem, který však zbytečně prodlužoval její oválný obličej a působil fádně. Rovněž i původní medově zlatá barva volala po oživení.
Nejprve jsem vlasy barvila. Oddělila jsem do alobalu pramínky na měděný melír, které dodají účesu ten správný šmrnc a jako základní barvu jsem použila světlý kaštan.
Po smytí barvy, umytí vlasů a opečování kondicionérem jsem vlasům dopřála lehkost a objem díky postupnému sestřihu. Ten zároveň zajistí plastičnost účesu a jemně zkrátí podlouhlejší obličej.
Pro denní variantu účesu jsem po nanesení pěnového tužidla vyfoukala vlasy přes velký kulatý kartáč směrem do obličeje, což působí jemným a velmi ženským dojmem.
Večerní variantu jsem zvolila v lehce extravagantnějším a sebevědomějším stylu.
Jednotlivé prameny jsem nejprve jemně oddělila a promnula voskem, stočila, přichytila sponkou a konce vytrčila směrem ven. Takto jakoby náhodně jsem postupovala po celé hlavě (mimo přední části) avšak je třeba dát pozor, aby i tento zdánlivý "rozcuch" měl svůj řád, rovnoměrnost a působil elegantně.
Ofinu jsem vyfoukala do slavnostní vlny a sponkou sepla dozadu. Pro svádivý efekt jsem nechala rozpuštěných pár spodních pramínků, které se hravě vlní na zádech a ramenou.
Finální podobu účesu jsem zafixovala lakem na vlasy.
Před proměnou
pohodový účes na běžné nošení

Další fotografie


Proměna 3

29. června 2008 v 12:59 Rimmel proměny
Před proměnou
před proměnou
Po proměně
po proměně

Reportáž proměněné Rimmelky

Milé Rimmelky,
moc ráda bych Vám sdělila nějaké informace z mé proměny, která začala v 9,00 hodin 31. května ve studiu ellivisage. Personál byl velice milý, celou proměnu byla výborná atmosféra. Nejprve se začalo vlasy, které jsem měla silně poškozené a změnu opravdu potřebovaly. Po úpravě vlasů jsem se přesunula na kosmetiku, kde se o mě pěkně postarali. Dále přišlo na řadu líčení a konečná úprava vlasů před focením.
Proměna se mě moc líbila a chtěla bych ještě jednou poděkovat personálu studia ellivisage za příjemně strávené dopoledne a děkuji za proměnu, která se mému okolí velice líbila a myslím, že se opravdu povedla.
Všem Rimmelkám, které proměnu vyhrají přeji, aby byli po proměně se svým vzhledem stejně spokojení jako já.

Krásný den přeje lulka06

Vlasy

Největší problém u naší Rimmelky byl v mastné pleti, která je ještě velmi dehydratovaná, takže se na pleti tvoří šupinky…
Poté, co byla pleť hloubkově pročištěna, začala proměna v rukou hair stylisty (aby si pleť chvilku odpočinula). Vlasy byly na počátku hodně jemné a neposedné a tudíž působily zplihlým dojmem… Kadeřník provedl jemné promelírování tón v tónu a následoval moderní sexy střih vlasů, který dokonale zvýraznil kontury obličeje a vlasům opticky přidal na objemu…
mytí vlasů
stříhání

Makeup

Proměna pokračovala u vizážistky, která jemně pleť sladila make-upem RECOVER, který pleť krásně rozzáří a minimalizuje šupinky. Pleť byla sice sladěná, ale ještě pořád byly vidět nezbedné pupínky, které se ale podařilo zkrotit pomocí tekutého korektoru HYDRASENSE FLAWLESS (odstín č.003). Tekutý korektor výborně zakryje nedostatky pleti a přitom vypadá velice přirozeně. Jenom na větší ložisko na bradě se musel využít korektor v tyčince HIDE THE BLEMISH, který má větší krycí schopnost…
Rimmelky krásné oči se podtrhly očníma stínkama (duo č.484) a pro hluboký pohled se použila zhušťující řasenka VOLUME FLASH. Na zvýraznění rtů jsme použili nestíratelnou rtěnku a lesk 2 v 1 INFINITE COLOUR (odstín č.140) a celkovou proměnu dočarovala i tvářenka BLUSH (odstín č.34)…
makeup
líčení
No milé Rimmelky, podívejte se samy - není to pohádka???

Další fotografie


Proměna 2

29. června 2008 v 12:57 Rimmel proměny
Před proměnou
před proměnou
Po proměně
po proměně

Vlasy

Modelka měla velmi dlouhé a vlnité vlasy. Nebyla dlouho stříhaná, proto byly vlasy na koncích zničené. Velkou změnu střihu si nepřála a proto kadeřnice zastřihla poničené konce v délce 15 cm a celkovým prostříháním odlehčila dlouhé vlnité vlasy.
Pro barevný efekt zvolila přeliv, který vlasům dodá lesk a svým složením pečuje o suché a poškozené vlasy. Přeliv byl zvolen v odstínu měděno-hnědá. Pro zachování přírodního tónu jsme do přelivu přidali základní hnědou. Celý proces barvení jsme podtrhli světlým melírem ve velmi tenkých proužcích. Pouze pro podtržení celkového vzhledu.

Kadeřnice: RENATA BRUNCLÍKOVÁ

Make-up

Naše Rimmelka pravidelně používá make-up, protože má světlou a mírně problematickou pleť. Jinak se líčí velice jemně a přirozeně. Při výběru make-upu vizážistka zůstala u oblíbeného make-upu Cool Matte. Vybrala odstín č. 103. Na kruhy pod očima nanesla trochu tekutého korektoru Hydrasense č. 003. Korektor vizážistka využila i na dozakrytí drobných nedostatků, které nezakryl make-up. Pleť pak přepudrovala jemným pudrem Lasting Finish č. 004.
Na oči vizážistka vybrala výraznější líčení, které podtrhne krásné velké oči naší Rimmelky. Použila mono stíny č. 244 a 004. Kombinace bílé a vínové úžasně zvýrazní zelený tón očí. Bílou nanesla na celé víčko a do vnitřního koutku, aby se oko prozářilo. Vínovou nanesla k vnějšímu koutku, aby se zvýraznil mandlový tvar oka. Líčení ještě podtrhla hnědou tužkou na oči Extreme Definition č. 005. Jemně zvýraznila i obočí tmavě hnědou tužkou na obočí č. 001.
Konečnou tečkou výraznějšího líčení očí byla řasenka. Vizážistka použila černou řasenku Magnif´eyes. Aby měla naše Rimmelka svěží pleť, nanesla vizážistka na lícní kosti přirozenou tvářenku č. 041 a rty zvýraznila tekutou rtěnkou Full Volume č. 060.

Proměna 1

29. června 2008 v 12:41 Rimmel proměny
Rimmel Proměny
Před proměnou
před proměnou
Po proměně
po proměně

Kadeřnice: Bohumila Víšková

Make-up

Dnešní Rimmelka měla normální pleť s občasnými červenými skvrnkami, které bylo nutné mírným poklepem zakrýt korektorem Recover č.100. Ten jsem nanesla na liftingový make up Renew and Lift v odstínu č.201 Classic Beige. Obočí jsem zvýraznila Tužkou na obočí Eyebrow Pencil v odstínu č.001 Dark Brown a praktickým kartáčkem jemně rozetřela doztracena pro docílení přirozeného vzhledu. Takto upravené obočí zvýrazní pohled a dá vyniknout celkovému tvaru očí.
Na partie kolem očí jsem použila taktéž korektor Recover č.100 na projasnění, jelikož oči působily zapadle a byly hluboce posazeny. Celá víčka jsem projasnila Mono očním stínem č.244, nanesla jsme jej až pod obočí a i do vnitřních koutků očí. Tvar očí jsem podtrhla použitím Duo tužky Two Tone Extreme Definition číslo 009 Pink Princess, světlým koncem do vnitřních koutků očí a tmavší do vnějších. Vínovým a hnědým stínem jsem zvýraznila linii řas, na které jsem pak použila černou řasenku Glameyes, která dokonale zhustila a oddělila řasy.
Rty jsem vykreslila Tužkou na rty č.050 Tiramisu, aby byly rty plnější, pak jsem je vyplnila dlouhotrvající rtěnkou Lasting Finish č.070 Airy Fairy a celkově pak zjemnila rty nanesením tubičkového lesku Jelly Gloss č.060 Delicious.
Nakonec jsem použila tvářenku Blush č.131 Madeira, kterou jsem kromě tváří nanesla i ke koutkům očí a spánků pro zdravější a barevně sjednocený vzhled. Na celkové zmatnění jsem použila pudr Stay Matte č.006 Champagne.

Katka-životopis

15. června 2008 v 17:49 Kateřina Janečková

Kateřina Janečková

herečka

Datum narození: 1984 Místo narození: Šumperk, Československo
Narozena roku 1984 v Šumperku.

Miluje cestování. Má ráda ping pong, stolní fotbálek, plavání, lyžování nebo jízdu na kole.
Aktuálně zkouší v Rock Café Maraton. Dále hraje v Divadle bez zábradlí a hostuje v Pardubicích.

Když v prvním kole konkurzu na roli Ošklivky Katky zjistila, že se jedná o seriál, odešla. Důvodem byl čas, který by musela trávit natáčením. Hrála v seriálu Tv Prima Velmi křehké vztahy sestru Marcely Rubešové Petru Líbalovou.

Kateřina Janečková se poprvé objevila na televizní obrazovce, když jí bylo 11 let, a to v seriálu "Když se slunci nedaří". Do diváckého podvědomí ale vstoupila spíše rolí Marie v povídce Štědrý večer, která je součástí filmu "Kytice" (r. 2000). V roce 2003 si zahrála ve dvoudílném filmu "Kobova garáž", o rok později hrála Petru v seriálu "Rodinná pouta". V roce 2005 hrála v pohádce "Restaurace U prince" princeznu Rózu a v seriálu "Náves". V roce 2007 si zahrála v dramatu "Všichni do jednoho", v krátkometrážním filmu "Miluješ mě?" a v seriálu "Proč bychom se netopili".

Kateřinu můžete též vidět v divadle - je členkou Divadla na Zábradlí, kde hraje v inscenacích "Tango" a "Jakub a jeho pán".

Díky seriálu Ošklivka Katka, který vysílá TV Prima, si získala velkou popularitu.

bass hunter-videoklipy

12. června 2008 v 18:29 Jonas Altberg vrs.bass hunter
bass hunter-Botena Anna
bass hunter-Dota

bass hunter-životopis

12. června 2008 v 18:22 Jonas Altberg vrs.bass hunter

Jonas Altberg

DJ, zpěvák

Datum narození: 22.12. 1984 (23 let) Místo narození: Halmstad, Švédsko Znamení: Kozoroh
Basshunter nebo-li Jonas Altberg se narodil v roce 1984 v Halmstadu, Švédsko a v současné době bydlí se svými rodiči a mladším bratrem 5 minut od nejhezčí švédské pláže "Tylösand". Produkovat muziku začal v roce 1999 s malou pomocí počítačového programu "Fruityloops", díky kterému byl jeho zájem o muziku stále větší a větší. Po mnoha demo, které kolovaly internetem obdržel několik telefonátů z klubů, které ho chtěli povolat do pozice rezidentního DJ-e.

V dubnu roku 2006 podepisuje první kontrakt s Warner Music a vydává singl Botten Anna ve Skandinávii, který se takřka přes noc stává obrovkým hitem v což si ani on sám pořádně nedoufal. Botten Ana se stal tanečním megahitem konce roku 2006 a začátku roku 2007 v celé Evropě. V polovině roku 2007 vydává Basshunter svůj druhý singl s názvem Dota, který opět během několika málo dní zakotvil na prvním místě skandinávských hitparád. Z normálního kluka, který vynikal v harní her na počítači se tak stáva umělec, který vystupuje téměř každý den po celém světě.
Příběh pokračuje.....Právě nyní Basshunter dokončil své debutové album "LOL", které je již jistě v každém obchodě blízko vás ...Jiří Zonyga--životopis

8. června 2008 v 19:31 Zpěvák Jiří Zonyga

Jiří Zonyga

zpěvák, vítěz soutěže X Factor

Datum narození: 07.09. 1964 (43 let) Znamení: Panna
Životopis:
Jiří Zonyga, původním povoláním dřevorubec, poté řidič kamionu z Břeclavi, získal sympatie diváků X factoru svou přirozeností a laskavým přístupem. Má hlas jako zvon, který by probudil mrtvého. V neděli dne 1. června 2008 se stal prvním vítězem (nejen) pěvecké soutěže X Factor.


Srdíška

3. června 2008 v 16:57 srdíčka
Blue Sky HeartI Love You!Red HeartGlass HeartHeartLove You AlwaysHeartTwo Cute SweetheartsRed Heart
Purple HeartSpanish Love You HeartRed Heart

Chceš taky běhací jméno??

3. června 2008 v 16:10 Chceš taky běhací jméno??
Ahoj jestli chcete běhací jméno řekni jaký jméno a napiš tvuj blog a dám ti to tam!! PP Verunka

Jména

3. června 2008 v 16:00 Běhací jména
Marquee Text
Marquee Text
Marquee TextMarquee Text
Marquee Text
Marquee Text
Marquee Text
Marquee TextMarquee Text

moje klikající ikonka

1. června 2008 v 13:30
vytvořila→